Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost mých klientů.
ing. Vít Michenka, vedoucí střediska

Slečna Káňová mne oslovila na základě referencí známého, se kterým úspěšně realizovala finanční plán v rámci finančního poradenství.
Společně jsme zhruba na třech osobních jednáních projednali můj stávající stav financí, jehož výsledkem byl srozumitelný, realistický plán investic/spoření a pojištění v dlouhodobném horizontu. Na slečně Káňové oceňuji zejména promptní a ochotné jednání v souvislosti s veškerými úkony. Na co nedokáže odpovědět - zjistí; nejasnosti - obratem doplní, opraví.

Bc. Petr Pěnkava, herec

Markéta se mi o finance stará už asi 5 let. Přiznám se, že jsme se za tu dobu skamarádili, jelikož se jedná o velmi milou a sympatickou mladou ženu. Naše poradenské schůzky se díky tomu vždy promění v milé setkání u kávy, kde bez zbytečných ostychů a stresů řešíme případné úpravy a změny v nastavení toků mých financí.
Velice si vážím jejího profesionálního přístupu, který mohu ocenit zejména díky tomu, že se mé finanční portfolium, přes výkyvy na finančních trzích, neustále zhodnocuje.
Díky Markétiným radám si tak vytvářím dostatečné finanční rezervy do budoucna a v neposlední řadě mne tyto rady dovedly i k hospodárnějšímu nakládání se svými příjmy, což se mi vyplatilo zejména nyní, v době končící epidemie a nastupující hospodářské recese.

Jakub Kaleta, IT pracovník

Jednoduše řečeno - usnadňuje mi to život !
Co se týče samotných financí, tak by se mi na 100 % s tím nechtělo zabývat a jsem rád, že se mi i to stará někdo, kdo ví víc než já a plní to tak má očekávání.

Dominik Gracz, herec

Milá, sympatická a ochotná. Když si nevím rady, nebo když má novinky, zavolá, sejdeme se a vše mi vysvětlí a nebo poradí. Za mě spokojenost.