Reference

Nejlepší vizitkou je spokojenost mých klientů.

Ing. Vít Michenka, vedoucí střediska

Slečna Káňová mne oslovila na základě referencí známého, se kterým úspěšně realizovala finanční plán v rámci finančního poradenství. Společně jsme zhruba na třech osobních jednáních projednali můj stávající stav financí, jehož výsledkem byl srozumitelný, realistický plán investic/spoření a pojištění v dlouhodobém horizontu. Na slečně Káňové oceňuji zejména promptní a ochotné jednání v souvislosti s veškerými úkony. Na co nedokáže odpovědět - zjistí, nejasnosti - obratem doplní, opraví.

Bc. Petr Pěnkava, herec

Markéta se mi o finance stará už asi 5 let. Přiznám se, že jsme se za tu dobu skamarádili, jelikož se jedná o velmi milou a sympatickou mladou ženu. Naše poradenské schůzky se díky tomu vždy promění v milé setkání u kávy, kde bez zbytečných ostychů a stresů řešíme případné úpravy a změny v nastavení toků mých financí.

Jakub Kaleta, IT pracovník

Jednoduše řečeno - usnadňuje mi to život! Co se týče samotných financí, tak by se mi na 100 % s tím nechtělo zabývat a jsem rád, že se mi i to stará někdo, kdo ví víc než já a plní to tak má očekávání.

Dominik Gracz, herec

Milá, sympatická a ochotná. Když si nevím rady, nebo když má novinky, zavolá, sejdeme se a vše mi vysvětlí anebo poradí. Za mě spokojenost.