Hledáme posily do našeho týmu

Kariéra

U nás máte jedinečnou možnost rozjet úspěšnou kariéru v byznysu osobních financí.

Team Manager

Co vás čeká:

Práce, která je spíše životním stylem. Možnost si naplánovat jak příjem tak i pracovní dobu. Práce s lidmi, jejich vedení, motivace, kontoling, vzdělávání..

Co nabízíme:

Nadstadartní příjem, možnost růstu a vzdělání ve velké české firmě.

VIP Obchodník

Komunikace s klienty, příprava finančních plánu namíru, servis kllientů

Zázemí centrály, silné společnosti, možnost pasivního příjmu

Asistent/ka

Čeká Vás komunikace s klienty, poradci a obchodními partnery.

Návrhy, kalkulace a příprava smluv.

Zajištění plynulého chodu kanceláří a také jeho příjemného a přátelského prostředí.

Dozvíš se plno nových informací ohledně obchodu a financí. Získáš přehled o finančních produktech a naučíš se, jak správně zacházet s penězi.

Práci v kolektivu inspirativních lidí, od kterých můžeš nasbírat spoustu cenných rad a zkušeností.

Chcete dobrou práci? Přidejte se k nám!

Přátelské
prostředí

Učíme se od sebe a nemáme problém si vycházet vstříc a pomáhat si.

Osobnostní a
kariérní růst

Díky vzdělávání na míru se naučíte dokonale rozumět světu financí.

Plnění snů

Klientům zjednodušujeme život tak, že jim šetříme čas i peníze. A za to jsme slušně ohodnoceni.